Datum Tijd Thuis Uit Resultaat
Zaterdag 7 september 2019 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Wuustwezel BBC J16 A
88-27 W
Zaterdag 14 september 2019 14:00
BBC Geel J16 B Axion Zwaarvoedersspoor 1 2440 Geel
U16 Jongens
Zaterdag 21 september 2019 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Laakdal J16 A
59-52 W
Zaterdag 28 september 2019 14:30
Peer BBC vzw J16 A College Peer Collegelaan 20 3990 Peer
U16 Jongens
33-67 W
Zaterdag 5 oktober 2019 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A
73-44 W
Zaterdag 12 oktober 2019 12:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Hubo Limburg United J16 B
63-45 W
Zaterdag 19 oktober 2019 15:00
BBC Laakdal J16 A Sporthal Laakdal Kwade Plas 1 2430 Laakdal
U16 Jongens
43-66 W
Zondag 3 november 2019 13:00
Basket Malle J16 A Sporthal Berckhoven Berckhovenstraat 2390 Westmalle
U16 Jongens
62-58 V
Zaterdag 9 november 2019 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Geel J16 B
62-60 W
Zaterdag 16 november 2019 15:30
Hubo Limburg United J16 B Gemeentelijke Sporthal Lakerveld Guldensporenlaan 16 A 3530 Houthalen-Helchteren
U16 Jongens
47-64 W
Zaterdag 23 november 2019 14:00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A Sportpark Brasel Brasel 2480 Dessel
U16 Jongens
50-73 W
Zaterdag 30 november 2019 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Peer BBC vzw J16 A
63-37 W
Zaterdag 21 december 2019 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
KBBC T&T Turnhout J16 A
63-60 W
Zaterdag 4 januari 2020 16:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Antwerp Giants J16 B
28-105 V
Zaterdag 11 januari 2020 12:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Mercurius BBC Berchem J16 B
59-20 W
Zaterdag 25 januari 2020 11:00
Zuiderkempen Diamonds J16 A Sportpark Joris Verhaegen Industriepark 3 2235 hulshout
U16 Jongens
52-64 W
Zaterdag 8 februari 2020 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Geel J16 B
49-56 V
Zaterdag 15 februari 2020 10:00
BBC Optima Tessenderlo J16 A Sporthal H. Hartinstituut H. Hartlaan 16 3980 Tessenderlo
U16 Jongens
37-101 W
Zaterdag 7 maart 2020 14:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Zuiderkempen Diamonds J16 A
57-54 W
Zaterdag 4 april 2020 16:00
BBC Geel J16 B Axion Zwaarvoedersspoor 1 2440 Geel
U16 Jongens
Zaterdag 18 april 2020 11:15
Mercurius BBC Berchem J16 B Sporthal Het Rooi Berchemstadionstraat 73 2600 Berchem (Ant)
U16 Jongens
Zaterdag 2 mei 2020 09:00
BBC Putte J16 A Gemeentelijke sporthal Klein Boom Mechelbaan 604 2580 Putte
U16 Jongens
Zondag 31 mei 2020 00:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Putte J16 A
Zondag 31 mei 2020 00:00
U16 Jongens Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Optima Tessenderlo J16 A