Datum Tijd Thuis Uit Resultaat
Zaterdag 17 augustus 2019 16:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Lyra Nila Nijlen G14 A
57-43 W
Zaterdag 31 augustus 2019 16:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Aartselaar BBC G14 A
31-62 V
Zaterdag 7 september 2019 12:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Willibies Antwerpen G14 A
62-36 W
Zaterdag 14 september 2019 12:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Zuiderkempen Diamonds G14 A
39-31 W
Zaterdag 21 september 2019 12:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BC Guco Lier Vzw G14 C
59-35 W
Zaterdag 5 oktober 2019 10:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Lyra Nila Nijlen G14 B
54-53 W
Zaterdag 12 oktober 2019 10:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Berlaar G14 A
54-52 W
Zondag 20 oktober 2019 15:00
BC Guco Lier Vzw G14 C Sporthal Stadspark Leuvensevest 2500 Lier
U14 Gemengd
24-41 W
Zaterdag 9 november 2019 11:00
Zuiderkempen Diamonds G14 A Sportpark Joris Verhaegen Industriepark 3 2235 hulshout
U14 Gemengd
56-77 W
Zaterdag 16 november 2019 15:00
BBC Berlaar G14 A Sporthal t Stapveld Pastorijstraat 62 2590 Berlaar
U14 Gemengd
52-34 V
Zaterdag 23 november 2019 09:30
BBC Lyra Nila Nijlen G14 B Gemeentelijke Sporthal Nijlen Gemeentestraat 36a 2560 Nijlen
U14 Gemengd
57-60 W
Zaterdag 21 december 2019 13:00
Zuiderkempen Diamonds G14 A Sportpark Joris Verhaegen Industriepark 3 2235 hulshout
U14 Gemengd
36-76 W
Zaterdag 4 januari 2020 14:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Putte G14 A
35-43 V
Zaterdag 11 januari 2020 14:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
KBBC T&T Turnhout G14 A
61-59 W
Zaterdag 18 januari 2020 09:00
BBC Okido Arendonk G14 A Okido Sporthal Kerkstraat 11 2370 Arendonk
U14 Gemengd
36-65 W
Zaterdag 1 februari 2020 13:00
Hasselt BT G14 C Stedelijke sportschuur Kuringen Grote Baan 171 3511 Kuringen
U14 Gemengd
Zaterdag 8 februari 2020 10:00
BBC Lyra Nila Nijlen G14 B Gemeentelijke Sporthal Nijlen Gemeentestraat 36a 2560 Nijlen
U14 Gemengd
Zaterdag 15 februari 2020 12:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
KBBC Zolder vzw G14 B
Zaterdag 7 maart 2020 12:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Hasselt BT G14 C
Zaterdag 14 maart 2020 12:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Okido Arendonk G14 A
Zaterdag 28 maart 2020 09:00
KBBC Zolder vzw G14 B Sporthal Zolder Dekenstraat 20 3550 Heusden-Zolder
U14 Gemengd
Zaterdag 4 april 2020 16:00
U14 Gemengd Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Lyra Nila Nijlen G14 B
Zaterdag 18 april 2020 14:00
KBBC T&T Turnhout G14 A Sporthal St. Victor Kasteelplein 20 2300 Turnhout
U14 Gemengd