Datum Tijd Thuis Uit Resultaat
Zaterdag 28 september 2019 12:00
Hove Rabbits G12 A Sportpark Hove Paul van Ostaijenlaan 6 Hove 2540
U12 Gemengd B
73-31 V
Zaterdag 5 oktober 2019 12:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Lyra Nila Nijlen G12 A
61-45 W
Zaterdag 12 oktober 2019 14:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Berlaar G12 A
33-61 V
Zondag 10 november 2019 14:00
Oxaco BBC Boechout G12 B Sportpark Sneppenbos Vremdesesteenweg 224 2530 Boechout
U12 Gemengd B
78-25 V
Zaterdag 16 november 2019 11:00
BBC Berlaar G12 A Sporthal t Stapveld Pastorijstraat 62 2590 Berlaar
U12 Gemengd B
91-30 V
Zaterdag 23 november 2019 10:00
BBC Lyra Nila Nijlen G12 A Gemeentelijke Sporthal Nijlen Gemeentestraat 36a 2560 Nijlen
U12 Gemengd B
35-39 W
Zaterdag 30 november 2019 10:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Hove Rabbits G12 A
28-72 V
Zaterdag 7 december 2019 12:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Oxaco BBC Boechout G12 B
26-70 V
Zaterdag 11 januari 2020 09:00
BBC Berlaar G12 B Sporthal t Stapveld Pastorijstraat 62 2590 Berlaar
U12 Gemengd B
90-27 V
Zaterdag 18 januari 2020 12:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Berlaar G12 A
27-84 V
Zaterdag 25 januari 2020 14:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 E
22-57 V
Zondag 2 februari 2020 16:45
BC Guco Lier Vzw G12 C Sporthal Stadspark Leuvensevest 2500 Lier
U12 Gemengd B
56-34 V
Zaterdag 8 februari 2020 12:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Putte G12 A
44-54 V
Zaterdag 15 februari 2020 12:00
Hove Rabbits G12 A Sportpark Hove Paul van Ostaijenlaan 6 Hove 2540
U12 Gemengd B
95-18 V
Zaterdag 29 februari 2020 12:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Berlaar G12 B
Zaterdag 7 maart 2020 11:00
Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 E Sporthal de Schalk Stadionlaan 2 2830 Willebroek
U12 Gemengd B
Zaterdag 21 maart 2020 13:00
BBC Berlaar G12 A Sporthal t Stapveld Pastorijstraat 62 2590 Berlaar
U12 Gemengd B
Zaterdag 28 maart 2020 12:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Zuiderkempen Diamonds G12 B
Zaterdag 18 april 2020 13:00
BBC Putte G12 A Gemeentelijke sporthal Klein Boom Mechelbaan 604 2580 Putte
U12 Gemengd B
Zaterdag 25 april 2020 14:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BC Guco Lier Vzw G12 C
Zaterdag 2 mei 2020 10:00
Zuiderkempen Diamonds G12 B Sportpark Joris Verhaegen Industriepark 3 2235 hulshout
U12 Gemengd B
Zaterdag 9 mei 2020 09:00
U12 Gemengd B Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Hove Rabbits G12 A