Datum Tijd Thuis Uit Resultaat
Zondag 22 september 2019 09:00
KBBC T&T Turnhout G12 B Sporthal St. Victor Kasteelplein 20 2300 Turnhout
U12 Gemengd A
21-112 W
Zaterdag 28 september 2019 16:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Geel G12 A
91-8 W
Zondag 6 oktober 2019 09:00
Basket Malle G12 A Sporthal Berckhoven Berckhovenstraat 2390 Westmalle
U12 Gemengd A
32-99 W
Zaterdag 12 oktober 2019 10:45
BBC Okido Arendonk G12 B Okido Sporthal Kerkstraat 11 2370 Arendonk
U12 Gemengd A
21-128 W
Zaterdag 19 oktober 2019 16:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
KBBC T&T Turnhout G12 B
92-14 W
Zondag 3 november 2019 13:00
BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 A Sporthal De Zeurt Eksterdreef 6 2900 Schoten
U12 Gemengd A
40-82 W
Zondag 10 november 2019 11:00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B Sportpark Brasel Brasel 2480 Dessel
U12 Gemengd A
11-122 W
Zaterdag 16 november 2019 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Okido Arendonk G12 B
109-15 W
Zaterdag 23 november 2019 16:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Basket Malle G12 A
65-51 W
Zaterdag 30 november 2019 14:00
BBC Geel G12 A Axion Zwaarvoedersspoor 1 2440 Geel
U12 Gemengd A
12-106 W
Zaterdag 7 december 2019 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
102-12 W
Zaterdag 14 december 2019 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
KBBC T&T Turnhout G12 A
50-30 W
Zaterdag 4 januari 2020 12:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Hasselt BT G12 A
91-24 W
Zaterdag 11 januari 2020 14:30
KBBC Miners Beringen G12 B Spectrum College Campus Beringen Koolmijnlaan 80 3580 Beringen
U12 Gemengd A
16-103 W
Zaterdag 18 januari 2020 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Peer BBC vzw G12 A
20-0 W
Zaterdag 8 februari 2020 09:00
BBC Croonen Lommel G12 B De Souverein Lommel Sportveldenstraat 10 3920 Lommel
U12 Gemengd A
27-67 W
Zaterdag 15 februari 2020 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Bilzerse BC G12 A
84-28 W
Zaterdag 22 februari 2020 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Gembo Borgerhout G12 A
61-68 V
Zaterdag 29 februari 2020 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
KBBC Miners Beringen G12 B
101-12 W
Zaterdag 7 maart 2020 13:00
Hasselt BT G12 A Stedelijke sportschuur Kuringen Grote Baan 171 3511 Kuringen
U12 Gemengd A
27-94 W
Zaterdag 4 april 2020 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Zuiderkempen Diamonds G12 A
Zaterdag 18 april 2020 16:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
BBC Croonen Lommel G12 B
Zaterdag 25 april 2020 15:00
Zuiderkempen Diamonds G12 A Sportpark Joris Verhaegen Industriepark 3 2235 hulshout
U12 Gemengd A
Zaterdag 2 mei 2020 14:00
U12 Gemengd A Atheneum De Vesten Augustijnenlaan 32 2200 Herentals
Clem Scherpenheuvel G12 A
Zaterdag 9 mei 2020 13:30
Bilzerse BC G12 A Sporthal MunsterBilzen Appelboomgaardstraat 2 3740 Munsterbilzen
U12 Gemengd A
Zondag 31 mei 2020 00:00
Clem Scherpenheuvel G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel August Nihoulstraat 72 3270 Scherpenheuvel
U12 Gemengd A
Zondag 31 mei 2020 00:00
Peer BBC vzw G12 A College Peer Collegelaan 20 3990 Peer
U12 Gemengd A